Karmstolar design Rainer Daumiller

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

RAINER DAUMILLER, karmstolar, 4 st, Hirtshalls Savværk, Danmark, 1960/70-tal, furu, sitthöjd ca 44 cm

Bruksslitage, fläckar

530518

2018-03-30