Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
RAINER DAUMILLER, matbord, Hirtshalls Savværk, Danmark 1960/70-tal, såpad furu, med 1 slag, höjd 70, 155x90 cm, maxlängd med uppfälld klaff ca 212 cm
Bruksslitage
530521
2018-03-30
Gör en kostnadsfri värdering här