Matbord design Rainer Daumiller

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

RAINER DAUMILLER, matbord, Hirtshalls Savværk, Danmark 1960/70-tal, såpad furu, med 1 slag, höjd 70, 155x90 cm, maxlängd med uppfälld klaff ca 212 cm

Bruksslitage

530521

2018-03-30