Skulptur krigare

Skulptur krigare
Skulptur krigare
Skulptur krigare
Skulptur krigare
Skulptur krigare
Skulptur krigare
Skulptur krigare
Skulptur krigare

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKULPTUR, 1900-tal, romersk krigare, brons, total höjd höjd 26 cm

mindre skador

530526

2018-03-31