Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SPEGELBYRÅ, 1920-tal, bonad björk, två lådor, draghandtag i patinerad mässing, facettslipat glas, höjd ca 160, 53x108 cm, nyckel finns
Repor och slitage.
530531
2018-03-28
Gör en kostnadsfri värdering här