Spegelbyr

Spegelbyr
Spegelbyr
Spegelbyr
Spegelbyr
Spegelbyr
Spegelbyr
Spegelbyr
Spegelbyr

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGELBYRÅ, 1920-tal, bonad björk, två lådor, draghandtag i patinerad mässing, facettslipat glas, höjd ca 160, 53x108 cm, nyckel finns

Repor och slitage.

530531

2018-03-28