Skrattstolar

Skrattstolar
Skrattstolar
Skrattstolar
Skrattstolar
Skrattstolar
Skrattstolar
Skrattstolar
Skrattstolar
Skrattstolar
Skrattstolar

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARMSTOL , STOL, s.k. skrattstol, 1800-tal, vitmålade, sitthöjd ca 41 cm

slitage, färgbortfall, sprickor

530538

2018-03-31