Johann Georg Meyer von Bremen olja

Klubbat för:

14 500 SEK

Arviointi

6 000 SEK

Kuvaus

JOHANN GEORG MEYER VON BREMEN (Tyskland 1813-1886): Interiör med barn, signerad och daterad Meyer von Bremen 1852, olja på duk, 20,5x16 cm

Kuntoraportti

Skador, krackeleringar och färgbortfall

530542

Päivämäärä:

2018-03-28