Johann Georg Meyer von Bremen olja
Klubbat för:
14 500 SEK
Arviointi
6 000 SEK
Kuvaus
JOHANN GEORG MEYER VON BREMEN (Tyskland 1813-1886): Interiör med barn, signerad och daterad Meyer von Bremen 1852, olja på duk, 20,5x16 cm
Kuntoraportti
Skador, krackeleringar och färgbortfall
530542
Päivämäärä:
2018-03-28