Golvlampor HW Armatur

Golvlampor HW Armatur
Golvlampor HW Armatur
Golvlampor HW Armatur
Golvlampor HW Armatur
Golvlampor HW Armatur
Golvlampor HW Armatur
Golvlampor HW Armatur
Golvlampor HW Armatur
Golvlampor HW Armatur
Golvlampor HW Armatur

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HW ARMATUR, golvlampor, 1 par, 1900-talets andra hälft, mässing, fot med virat skinn, skyltmärkning, höj- och sänkbara

Skadad sockel, ytskador

530557

2018-03-28