Vicke Lindstrand vas Orrefors

Vicke Lindstrand vas Orrefors
Vicke Lindstrand vas Orrefors
Vicke Lindstrand vas Orrefors
Vicke Lindstrand vas Orrefors
Vicke Lindstrand vas Orrefors
Vicke Lindstrand vas Orrefors
Vicke Lindstrand vas Orrefors
Vicke Lindstrand vas Orrefors
Vicke Lindstrand vas Orrefors
Vicke Lindstrand vas Orrefors
Vicke Lindstrand vas Orrefors
Vicke Lindstrand vas Orrefors
Vicke Lindstrand vas Orrefors
Vicke Lindstrand vas Orrefors
Vicke Lindstrand vas Orrefors
Vicke Lindstrand vas Orrefors
Vicke Lindstrand vas Orrefors
Vicke Lindstrand vas Orrefors

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VICKE LINDSTRAND, vas, rökfärgat glas, för Orrefors, oktagonal form, slipad dekor av kvinnofigur, signerad Orrefors L 1437 R A4, höjd ca 19 cm, diameter 19,5 cm

Ett par nagg

530560

2018-03-28