Brigitta Watz vas

Brigitta Watz vas
Brigitta Watz vas
Brigitta Watz vas
Brigitta Watz vas
Brigitta Watz vas
Brigitta Watz vas
Brigitta Watz vas
Brigitta Watz vas

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BIRGITTA WATZ, vas, "Jupiter", Pukeberg, klar glasmassa, signerad samt numrerad och daterad, 1990 / 107, höjd 39 cm, bredd 44cm

530561

2018-03-28