Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FISKSERVIS, 40 dlr, Z.S & Co, Bavaria bestående av: 18 tallrikar, karott med lock, 2 såsskålar, uppläggningsfat, 18 skålfat
Bruksslitage. Smärre ej noterade nagg kan förekomma
530564
2018-03-28
Gör en kostnadsfri värdering här