Servis Z.S & Co

Servis Z.S & Co
Servis Z.S & Co
Servis Z.S & Co
Servis Z.S & Co
Servis Z.S & Co
Servis Z.S & Co
Servis Z.S & Co
Servis Z.S & Co
Servis Z.S & Co
Servis Z.S & Co
Servis Z.S & Co
Servis Z.S & Co

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FISKSERVIS, 40 dlr, Z.S & Co, Bavaria bestående av: 18 tallrikar, karott med lock, 2 såsskålar, uppläggningsfat, 18 skålfat

Bruksslitage. Smärre ej noterade nagg kan förekomma

530564

2018-03-28