Carl Wilhelmson etsning

Carl Wilhelmson etsning
Carl Wilhelmson etsning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CARL WILHELMSON (1866-1928): Puzzle, signerad och numrerad C. Wilhelmson 2/50, plåtsignatur CW 1918, etsning, ca 19x10,5 cm,

Oramad

530567

2018-03-30