Sven X-et Erixson oljemålning

Sven X-et Erixson oljemålning
Sven X-et Erixson oljemålning
Sven X-et Erixson oljemålning
Sven X-et Erixson oljemålning
Sven X-et Erixson oljemålning
Sven X-et Erixson oljemålning

Klubbat för:

29 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

SVEN X-ET ERIXSON (1899-1970), "Lastkajen", signerad "Sven Erixson Valencia 28", olja på duk, ca 54 x 73 cm

530571

2018-03-28