Ljusstakar och bläckställ

Ljusstakar och bläckställ
Ljusstakar och bläckställ
Ljusstakar och bläckställ
Ljusstakar och bläckställ
Ljusstakar och bläckställ
Ljusstakar och bläckställ
Ljusstakar och bläckställ
Ljusstakar och bläckställ
Ljusstakar och bläckställ
Ljusstakar och bläckställ
Ljusstakar och bläckställ
Ljusstakar och bläckställ
Ljusstakar och bläckställ
Ljusstakar och bläckställ

Klubbat för:

10 500 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

LJUSSTAKAR, 1 par, BLÄCKSTÄLL, 1800-talets andra hälft, med dekor av jaktattribut såsom gevär, spjut och hirschfängare samt byten, brons, på träsocklar, höjd 12-19,5 cm

Kuntoraportti

Slitage och skador, ljusmanschetter saknas

530572

Päivämäärä:

2018-03-28