Kandelaber
Closed
2018-03-28
530589
| Sold for | 1 000 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
KANDELABER, 1800-talets slut, nyrenässans, med fem ljusarmar, behängd med kedjor, förgylld zinklegering, fot och ben delvis i sten, höjd ca 62