Bordspendyl

Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSPENDYL, Louis XVI-stil, Frankrike, bemålat porslin med motiv av bla puttis, montering i förgylld brons, emaljerad urtavla romereska siffror, höjd ca 30 cm, penel finns

Urtavla med sprickor, visare med skador, nyckel saknas, klangskål saknas

530595

2018-03-28