Mikroskop
Vollendet
2018-03-28
530597
| Höchstes Gebot | 350 SEK |
| Schätzwert | 1 000 SEK |
MIKROSKOP, 1900-tal, Axel Lundqvist AB Stockholm, i etui, höjd ca 37 cm
Etui med skador, ej genomgången