Anders Zorn etsning Tre systrar

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ANDERS ZORN (1860-1920), Tre systrar, signerad Zorn, etsning, 1913, 24,5x17,5 cm.

LITTERATUR
Asplund 258, Hjert & Hjert 268, ZG 258

Gulnad blad

530600

2018-03-28