Klubbat för:
2 400 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
ANDERS ZORN (1860-1920): "Gulli II", signerad Zorn, signerad Zorn i plåten, etsning, 1918, 19,8x14,8 cm
LITTERATUR: Asplund 280, Hjert & Hjert 165
Zustandsbeschreibung
Gulnat blad
530602
2018-03-28
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner