Salongsbord 1800-tal

Salongsbord 1800-tal
Salongsbord 1800-tal
Salongsbord 1800-tal
Salongsbord 1800-tal
Salongsbord 1800-tal
Salongsbord 1800-tal
Salongsbord 1800-tal
Salongsbord 1800-tal

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SALONGSBORD, fanérat i valnötsrot samt valnöt, 1800-talets slut, nyrenässans, svarvade ben, svärtade detaljer, på hjultrissor, höjd 76, 88x54 cm

orangrepp

530611

2018-03-28