Mosse Stoopendaal oljemålning

Mosse Stoopendaal oljemålning
Mosse Stoopendaal oljemålning
Mosse Stoopendaal oljemålning
Mosse Stoopendaal oljemålning
Mosse Stoopendaal oljemålning
Mosse Stoopendaal oljemålning

Klubbat för:

16 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

MOSSE STOOPENDAAL (1901-1948): Sträckande änder signerad och daterad Mosse Stoopendaal Tåkern 1931, olja på duk, ca 55x100 cm

530614

2018-03-28