Klädskåp
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
3 500 SEK
KLÄDSKÅP, 1900-talets första hälft, senjugend, bemålad i grått, dörr med fasettslipad spegel, invändigt med klädstång samt hyllor, en låda, höjd 194, 78x50 cm
Slitage, senare bemålning, nyckel saknas, bakstycke med skador
530617
2018-03-28