Clara Löfgren akvarell

Clara Löfgren akvarell
Clara Löfgren akvarell
Clara Löfgren akvarell
Clara Löfgren akvarell

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CLARA LÖFGREN (1843-1923), vy över kyrkoporten till Kristine kyrka i Falun, signerad Clara Löfgren, akvarell, ca 26x17 cm

Ej examinerad ur ram

530618

2018-03-28