Åmells Möbler lampbord 1 par

Åmells Möbler lampbord 1 par
Åmells Möbler lampbord 1 par
Åmells Möbler lampbord 1 par
Åmells Möbler lampbord 1 par
Åmells Möbler lampbord 1 par
Åmells Möbler lampbord 1 par
Åmells Möbler lampbord 1 par
Åmells Möbler lampbord 1 par
Åmells Möbler lampbord 1 par
Åmells Möbler lampbord 1 par

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ÅMELLS MÖBLER, sidobord, 1 par, fanérade i mahogny, 1900-talets andra hälft, brännmärkta samt daterade 1975, höjd 60, 50x50 cm

Bruksslitage

530619

2018-03-28