Helen Krantz karaffer
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HELEN KRANTZ, karaffer, 2 st, varav en "Blad", 1990, signerade Orrefors Gallery -90 903181 Helen Krantz 11-50 samt egenhändig signatur resp. Orrefors Gallery -90 903181 Helen Krantz 12-50 samt egenhändig signatur, etikettmärkta, grönt resp gult underfång, höjd ca 34 resp. 36 cm
En propp med skador
530620
2018-03-28