Helen Krantz karaffer

 Helen Krantz karaffer
 Helen Krantz karaffer
 Helen Krantz karaffer
 Helen Krantz karaffer
 Helen Krantz karaffer
 Helen Krantz karaffer
 Helen Krantz karaffer
 Helen Krantz karaffer

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HELEN KRANTZ, karaffer, 2 st, varav en "Blad", 1990, signerade Orrefors Gallery -90 903181 Helen Krantz 11-50 samt egenhändig signatur resp. Orrefors Gallery -90 903181 Helen Krantz 12-50 samt egenhändig signatur, etikettmärkta, grönt resp gult underfång, höjd ca 34 resp. 36 cm

En propp med skador

530620

2018-03-28