Matgrupp 1900-tal

Matgrupp 1900-tal
Matgrupp 1900-tal
Matgrupp 1900-tal
Matgrupp 1900-tal
Matgrupp 1900-tal
Matgrupp 1900-tal
Matgrupp 1900-tal
Matgrupp 1900-tal
Matgrupp 1900-tal
Matgrupp 1900-tal
Matgrupp 1900-tal
Matgrupp 1900-tal

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MATSALSMÖBEL, 5 dlr., fanérad i teak samt bok, 1900-talets mitt, bestående av: 4 stolar samt matbord, höjd 75, 120x80 cm

Bruksslitage

530624

2018-03-28