Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ALEXANDRE STEINLEN (1859-1923), "The Big Sister", signerad Steinlen både i trycket och i blyerts, etsning, ca 23x16 cm
Fläck i tryckets mitt, ej examinerad ur ram
530625
2018-03-28
Gör en kostnadsfri värdering här