Alexandre Steinlen etsning

Alexandre Steinlen etsning
Alexandre Steinlen etsning
Alexandre Steinlen etsning
Alexandre Steinlen etsning

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ALEXANDRE STEINLEN (1859-1923), "The Big Sister", signerad Steinlen både i trycket och i blyerts, etsning, ca 23x16 cm

Fläck i tryckets mitt, ej examinerad ur ram

530625

2018-03-28