Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
GRETA GERELL (1898-1982): Blomsterstilleben, signerad och daterat Gerell Hemmarö 1937, olja på duk, ca 73x60
Märken efter spännram, oramad
530632
2018-03-28
Gör en kostnadsfri värdering här