Greta Gerell oljemålning

Greta Gerell oljemålning
Greta Gerell oljemålning
Greta Gerell oljemålning
Greta Gerell oljemålning
Greta Gerell oljemålning
Greta Gerell oljemålning

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GRETA GERELL (1898-1982): Blomsterstilleben, signerad och daterat Gerell Hemmarö 1937, olja på duk, ca 73x60

Märken efter spännram, oramad

530632

2018-03-28