Herrfickur i 14 k guld

Herrfickur i 14 k guld
Herrfickur i 14 k guld
Herrfickur i 14 k guld
Herrfickur i 14 k guld
Herrfickur i 14 k guld
Herrfickur i 14 k guld
Herrfickur i 14 k guld
Herrfickur i 14 k guld

Klubbat för:

3 800 SEK

4 500 SEK

FICKUR, 14 k guld, savonett, 1920/30-tal, vitemaljerad urtavla märkt Gelhaar Stockholm, innerboett i metall, ankargång, boettnr. 315577, diameter ca 52 mm, totalvikt ca 82 g

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, gravyr, bruksslitage

530647

2018-04-03