Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 200 SEK
BORDSLAMPA, 1900-talets första hälft, skaft i form av kvinna med urna, porslin och mässing, höjd inkl skärm ca 71 cm
Lagniong vid hals, skärm invändigt med smärre skador
530664
2018-03-28
Gör en kostnadsfri värdering här