Bordsaramatur

Bordsaramatur
Bordsaramatur
Bordsaramatur
Bordsaramatur
Bordsaramatur
Bordsaramatur
Bordsaramatur
Bordsaramatur

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BORDSLAMPA, 1900-talets första hälft, skaft i form av kvinna med urna, porslin och mässing, höjd inkl skärm ca 71 cm

Lagniong vid hals, skärm invändigt med smärre skador

530664

2018-03-28