Sven Wejsfelt

Sven Wejsfelt
Sven Wejsfelt
Sven Wejsfelt
Sven Wejsfelt
Sven Wejsfelt
Sven Wejsfelt
Sven Wejsfelt
Sven Wejsfelt
Sven Wejsfelt
Sven Wejsfelt

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVEN WEJSFELT (1953-2008): Unik skål på fot, i glaserat stengods, signerad med Gustavsberg studiohand samt Swen -88, höjd ca 16, diameter 37 cm

Smärre slitage

530666

2018-03-28