Lennart Jirlow färglitografi
Valmis
2018-03-28
530668
| Korkein tarjous | 3 200 SEK |
| Arviointi | 2 500 SEK |
LENNART JIRLOW (född 1936): "Bonjour Madame, bonjour monsieur", signerad L. Jirlow 213/310, färglitografi, ca 38x46 cm
Något gulnad