Lennart Jirlow färglitografi

Lennart Jirlow färglitografi
Lennart Jirlow färglitografi
Lennart Jirlow färglitografi
Lennart Jirlow färglitografi

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

LENNART JIRLOW (född 1936): "Bonjour Madame, bonjour monsieur", signerad L. Jirlow 213/310, färglitografi, ca 38x46 cm

Något gulnad

530668

2018-03-28