Eva Boström oljemålning
Closed
2018-03-28
530669
| Sold for | 2 400 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
EVA BOSTRÖM (född 1954): "Zig Zag", signerad E. Boström, olja på duk, ca 81x73 cm