Eva Boström oljemålning
Valmis
2018-03-28
530669
| Korkein tarjous | 2 400 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
EVA BOSTRÖM (född 1954): "Zig Zag", signerad E. Boström, olja på duk, ca 81x73 cm