Eva Boström oljemålning

Eva Boström oljemålning
Eva Boström oljemålning
Eva Boström oljemålning
Eva Boström oljemålning
Eva Boström oljemålning
Eva Boström oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EVA BOSTRÖM (född 1954): "Zig Zag", signerad E. Boström, olja på duk, ca 81x73 cm

530669

2018-03-28