Sideboard 1950-tal

Sideboard 1950-tal
Sideboard 1950-tal
Sideboard 1950-tal
Sideboard 1950-tal
Sideboard 1950-tal
Sideboard 1950-tal
Sideboard 1950-tal
Sideboard 1950-tal
Sideboard 1950-tal
Sideboard 1950-tal

Klubbat för:

4 400 SEK

5 000 SEK

SIDEBOARD, 1950-tal, Bräntorps, teak, mittparti med tre lådor, höjd 80, längd 220 cm, skyltmärkt invändigt, nycklar medföljer

Smärre slitage

530678

2018-04-02