Klubbat för:
4 400 SEK
5 000 SEK
SIDEBOARD, 1950-tal, Bräntorps, teak, mittparti med tre lådor, höjd 80, längd 220 cm, skyltmärkt invändigt, nycklar medföljer
Smärre slitage
530678
2018-04-02