Liis Koger

Liis Koger
Liis Koger
Liis Koger
Liis Koger

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

LIIS KOGER (Estland, född 1989): "Päikesepaiste ja piimatilk", signerad och daterad 2016, akryl/olja på duk, ca 60x90 cm

530684

2018-03-29