Liis Koger
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
LIIS KOGER (Estland, född 1989): "Tree of life - started from the sea", signerad och daterad Liis Koger 2017, olja på duk, ca 90x60 cm
PROVENIENS (enligt uppgift): Tallinn Airport Gallery, Tallinn, Estonia, 2017
530685
2018-03-30