Liis Koger

Liis Koger
Liis Koger
Liis Koger
Liis Koger

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

LIIS KOGER (Estland, född 1989): "Tree of life - started from the sea", signerad och daterad Liis Koger 2017, olja på duk, ca 90x60 cm

PROVENIENS (enligt uppgift): Tallinn Airport Gallery, Tallinn, Estonia, 2017

530685

2018-03-30