Olle Bonnier färgserigrafier Sortilegio

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

OLLE BONNIER (1925-2016): Rymdkurva- Sortilegio, triptyk, signerad Olle Bonnier, numrerad 7/75 , färgserigrafier uppfodrade på duk, vardera ca 75x105 resp 75x105 cm

Kantskador

530700

2018-03-29