Katarina Lönnby

Katarina Lönnby
Katarina Lönnby
Katarina Lönnby
Katarina Lönnby
Katarina Lönnby
Katarina Lönnby

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KATARINA LÖNNBY (född 1967): (2) Paret och krokodilen,
signerad K. Lönnby, blandteknik på papper, ca 46x54 cm samt etsning, signerad K.Lönnby, ea, bildmått ca 35x23,5 cm

Oramade, etsning med veck

530709

2018-03-28