Madeleine Hatz oljemålning

Madeleine Hatz oljemålning
Madeleine Hatz oljemålning
Madeleine Hatz oljemålning
Madeleine Hatz oljemålning

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MADELEINE BONDE HATZ (Lund, född 1952): Atmosfär, signerad och daterad 1998, olja på duk, ca 51x56 cm

530712

2018-03-31