Ulf Trotzig Curt Asker

Ulf Trotzig Curt Asker
Ulf Trotzig Curt Asker
Ulf Trotzig Curt Asker
Ulf Trotzig Curt Asker
Ulf Trotzig Curt Asker
Ulf Trotzig Curt Asker
Ulf Trotzig Curt Asker
Ulf Trotzig Curt Asker
Ulf Trotzig Curt Asker
Ulf Trotzig Curt Asker

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ULF TROTZIG (1925- 2013): (2) Fåglar, signerade, ea, torrnål, bildmått ca 13,5x12 cm vardera samt CURT ASKER (1930-2015), (3) Kompositioner, signerade Curt Asker och numrerade, etsningar, varierande mått

Oramade, gulnader

530714

2018-03-30