Ulf Trotzig Curt Asker
Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ULF TROTZIG (1925- 2013): (2) Fåglar, signerade, ea, torrnål, bildmått ca 13,5x12 cm vardera samt CURT ASKER (1930-2015), (3) Kompositioner, signerade Curt Asker och numrerade, etsningar, varierande mått
Oramade, gulnader
530714
2018-03-30