Fiskbestick i nysilver

Fiskbestick i nysilver
Fiskbestick i nysilver
Fiskbestick i nysilver
Fiskbestick i nysilver

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FISKBESTICK, 18 dlr, nysilver, 1900-tal, bestående av 6 kräftbestick, 6 fiskknivar, 6 fiskgafflar

Bruksslitage

530735

2018-03-28