Harald Sallberg oljemålning

Harald Sallberg oljemålning
Harald Sallberg oljemålning
Harald Sallberg oljemålning
Harald Sallberg oljemålning
Harald Sallberg oljemålning
Harald Sallberg oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HARALD SALLBERG (1895-1963): Stilleben med blommor, signerad och daterad Harald Sallberg 34, olja på duk, 61,5x50 cm

530738

2018-03-28