Fruktfat och brickor Perstorp

Fruktfat och brickor Perstorp
Fruktfat och brickor Perstorp
Fruktfat och brickor Perstorp
Fruktfat och brickor Perstorp
Fruktfat och brickor Perstorp
Fruktfat och brickor Perstorp
Fruktfat och brickor Perstorp
Fruktfat och brickor Perstorp

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FRUKTFAT, 7 st., BRICKOR, 2 st., isolit, mestadels med silverdekor, Perstorps, 1950- och 1960-tal, diamater 14,5-26 cm

Smärre repor

530740

2018-03-28