Bläckställ
Vollendet
2018-03-29
530753
| Höchstes Gebot | 1 000 SEK |
| Schätzwert | 1 200 SEK |
BLÄCKSTÄLL,1800-talets slut, cloisonné-dekor, samt förgylld mässing, längd 22,5 cm
Slitage